دانلود بازی Tales of the Neon Sea Complete Edition v1.0.86 نسخه PLAZA

به روز رسانی :

1400/01/31 نسخه Tales of the Neon Sea Complete Edition v1.0.86 - PLAZA اضافه شد.

Tales of the Neon Sea

به دنیایی از فتنه و سوء ظن خوش آمدید. این بازی یکی از زیباترین بازی های سبک ماجرایی و پلیسی است که در محیطی نوستالژیک اتفاق می افتد. جایی که انسان ها و روبات ها با تشدید تنش ها و بی اعتمادی متقابل مواجه می شوند. و جایی که جادوگران با گشت و گذار در میان انواع موجودات، در مسیر زنجیره غذایی قرار می گیرند. به قصه های دریای نئون خوش آمدید! این بازی دارای گرافیک پیکسلی بسیار دقیق و دارای یک داستان پر پیچ و خم از رمز و رازها و تعلیق خطوط حدسی مخاطبان است. در Tales of the Neon Sea شما تقریبا نمی توانید داستان بازی را حدس بزنید و همیشه شگفت زده خواهید شد. داستان های دریای نئون یک بازی ماجراجویی جدید و هیجان انگیز است از استودیوی چینی Palm Pioneer. داستان

 بازی Tales of the Neon Sea

در یک شهرک خیابانی به طوری که سیر داستانی بصورت کامل تحقق بیابد، ساخته شده است. برای تعیین مسیر این داستان منحصر به فرد، شما باید از عقل و مهارت حل مسئله خود در شرایط سخت استفاده کنید.
نام: Tales of the Neon Sea
حجم فایل: 451 مگابایت
شرکت سازنده: Palm Pioneer
تاریخ انتشار: 2019
امتیاز استیم: 9
ورژن: v1.0.86
نسخه: PLAZA
آپدیت: Complete Edition
زبان: انگلیسی
فرمت فایل: exe
پلتفرم: ویندوز
سبک بازی: ماجرایی
امکان استفاده بصورت آنلاین: ندارد
منتشر کننده: Thermite Games
رمز فایل: www.download.ir

Tales of the Neon Sea Complete Edition v1.0.86 - PLAZA

Welcome to a world of intrigue and suspicion. Where humans and robots contend with escalating tensions and mutual distrust. And where gangster felines scheme their way to the top of the food chain. Welcome to the Tales of the Neon Sea! Boasting stunningly detailed pixel art, and featuring a twisting story of mystery and suspense. Tales of the Neon Sea is an exciting new adventure. From Chinese indie studio Palm Pioneer. Set in a fully realized cyberpunk cityscape. Use your wits and puzzle-solving skills to determine the course of this unique tale.

لینک دانلود