تبلیغات
تبلیغات

دانلود بازی کامپیوتر The Padre – PC نسخه DARKSiDERS

The Padre، این بازی یک بازی ماجراجویی در سبک ترسناک است که روایتی عمیق و تحریک آمیز از یک واقعه ترسناک و مرموز را شامل می شود که شامل کشتن هیولاها و حل کردن پازل های مختلف برای رسیدن به هدف می باشد که با صحنه های مختلف ترسناک و خلاقانه ادغام شده است و از این طریق ذهن مخاطب را درگیر می کند. اولین چیزی که در این بازی باید به آن دقت شود این است که، این بازی به دلیل داشتن صحنه هایی ترسناک مناسب رده های سنی 16 سال به بالا می باشد. در این بازی شما در یک عمارت شیطانی غریب گیر کرده اید، با اسلحه های خود، ایمان خود، و حتی دست های خالی خود باید اهریمن ها را از بین ببرید و از آن عمارت خارج شوید. این بازی دارای صحنه های ترسناکی است که می تواند برای علاقمندان به این سبک از بازی ها بسیار جذاب باشد. همچنین با پشت سر گذاشتن مراحل این بازی شما با پازل هایی دشوارتر روبرو می شوید که می تواند شما را به چالش بکشد.

The.Padre.center عکس سنتر

مشخصات بازی The Padre:نام بازی : The Padreپلتفرم : PCزبان : انگلیسیسال انتشار : 2019سبک بازی : ترسناکنوع فایل: ISOلینک مرتبط : STEAM

The Padre - PC

The Padre PC Game is a 3D Survival-Horror Adventure that combines a deep and evocative narrative that involves slaughtering monsters and solving puzzles, delivered through various gloomy voxelized scenes in a Lovecraftian atmosphere. You are stuck in an infested demonic mansion, to do the shoveling with your guns, your faith, or even your bare hands. An unknown presence is watching, waiting to smash your armor of faith into dust. A Suspenseful 3D Survival-Horror Adventure Featuring Old-School Narrative Storytelling, Filled with Humor and Horror Game and Movie References. You are THE Padre and have one job to eliminate the weeds out of the garden of God.

لینک دانلود