تبلیغات
تبلیغات

دانلود بازی Those Who Remain نسخه کرک شده CODEX

Those Who Remain

یکی از بازی های فوق العاده در سبک ترسناک و اکشن است که توسط استدیوی بازی سازی Camel 101 در سال 2019 ساخته شده است. محیطی خوفناک همراه با جزئیات و گرافیکی عالی، بی شک این بازی را تبدیل به یکی از بازی های بسیار پر مخاطب خواهد کرد. همچنین صحنه هایی که در Those Who Remain اتفاق می افتد به نوعی می تواند شما و ذهن شما را به چالش کشیده و شما را وارد دنیایی دیگر نماید. سیر داستانی این بازی نیز به نظر می رسد منحصر به فرد و جدید باشد. شهری در قلب ایالات متحده، به نظر می رسد که شهری بسیار معمولی است. اما در اینجا چیزی شبیه به آنچه که به نظر می رسد نیست. هنگامی که این شهر یک شهر آرام و زیبا بود، همه در این شهر به خوبی زندگی می کردند. اما اکنون اینجا یک شهر ارواح و بسیار اسرار آمیز است. اکثر ساکنان در تاریکی مبهم به سر می برند و هیچ راهی برای فرار از آن ندارند. موجودات عجیب و غریب در خیابان ها به دنبال قربانی بعدی خود هستند. تنها راه برای زنده ماندن، ماندن در نور است. شما در

بازی Those Who Remain

نقش فردی به نام ادوارد را ایفا می کنید. ادوارد یک مرد معمولی است که با گذشت زمان دچار مشکل شده است. بزرگترین مشکل او این است که که در زمان اشتباه در جای اشتباه قرار گرفته است. او به زودی متوجه می شود که چیز بسیار اسرارآمیزی در این شهر کوچک اتفاق افتاده است. شما باید به او کمک می کنید تا راز ناشناخته پشت تاریکی های انبوه را کشف کند و کسانی را که باقی مانده اند را نجات دهد.
نام: Those Who Remain
شرکت سازنده: Camel 101
تاریخ انتشار: 2019
زبان: انگلیسی
پلتفرم: PS4
سبک بازی: اکشن - ترسناک - اول شخص
رمز فایل: www.download.ir

Those Who Remain - CODEX

Located at the heart of the United States, Dormont seems to be a very typical American town. But here nothing is like it seems at first glance. Once it was a peaceful place, but now it is a mysterious ghost town. Most of the Inhabitants are trapped in an enigmatic darkness, with no means of escaping it. Strange and dangerous creatures are roaming the streets, looking for their next victim. The only way to survive is by staying in the light. Join Edward Turner in this psychological thriller as he arrives in the attainted Dormont. Edward is an ordinary man with a troubled past, who is at the wrong place at the wrong time. He soon realizes that something obscure is happening in the small town. Will you help him uncover the unknown secret behind the dense darkness and save those who remain?

لینک دانلود