دانلود بازی ماجرایی TOHU v1.02 نسخه GOG برای کامپیوتر

به روز رسانی :

1399/12/25 نسخه TOHU v1.02 - GOG اضافه شد.

TOHU

تجربه یک بازی ماجراجویی کاملاً جدید را در میان جهانی از سیارات عجیب و شگفت انگیز در اختیار شما می گذارد. به عنوان یك دختر كوچك ، كه به وسیله آلت-ایگو مكانیكی او ، كوبوس ، همراه شده است ، محیط های زیبا را جستجو كنید و معماهای پیچیده ای را حل كنید. آنها با هم حقیقت در مورد خود و موتور مقدس مرموز را که قدرت دنیای آنها را به دست می آورد کشف خواهند کرد. در

بازی TOHU

مکان های زنده و جوی را کاوش کنید ، با شخصیت های جذاب ملاقات کنید و معماهای پیچیده ای را حل کنید همه در تلاش برای تعمیر موتور مقدس هستند. شما به عنوان دختر سبک و زیرک هستید و می توانید به مناطقی از جهان برسید که دیگران نمی توانند. در هر زمان می توانید به دوست مکانیکی The Girl ، Cubus تبدیل شوید. آیا به چیزی سنگین نیاز دارید؟ برای صید مگس 7هنگام عبور از آن ها به بازوهای بزرگ و محکم نیاز دارید؟ آیا به یک کشتی آویز دست ساز با یک تصویر آینه ای مسخره آمیز و به نوعی ملموس از خود نیاز دارید؟ کوبوس شما را پوشانده است. هر سیاره ماهی در TOHU از طریق کارهای هنری زیبا و جالبی به زندگی می رسد و پر از جزئیات است. با بازیگران شخصیت های عجیب و غریب دیدار کرده و ملاقات های زیبا را برای جمع آوری کشف کنید. برای حل معضلات منحصر به فرد TOHU به عقل خود احتیاج دارید.
نام: TOHU
حجم فایل: 1.90 گیگابایت
شرکت سازنده: Fireart Games
تاریخ انتشار: 2021
امتیاز استیم: 9
ورژن: v1.02
نسخه: GOG
زبان: انگلیسی
فرمت فایل: exe
پلتفرم: ویندوز
سبک بازی: ماجراجویی
امکان استفاده بصورت آنلاین: ندارد
منتشر کننده: The Irregular Corporation
رمز فایل: www.download.ir

TOHU v1.02 - GOG

Experience a brand new adventure game set amongst a world of weird and wonderful fish planets. Explore beautiful environments, solve intricate puzzles and discover the truth about a mysterious little girl and her mechanical alter-ego, Cubus.

لینک دانلود