دانلود بازی Volcanoids v1.24.515.0 نسخه Early Access برای کامپیوتر

به روز رسانی :

1400/01/13 نسخه Volcanoids v1.24.515.0 - Early Access اضافه شد.

Volcanoids

یک بازی سبک اکشن،شبیه ساز و بقا است . جهان آن از دید اول شخص دنبال می شود. در جزیره ی آتشفشانی بازی به جستجو پرداخته و از دریل های مکانیکی عظیم الجثه استفاده کنید. هم چنین در طی بازی مراقب دشمنان مکانیکی نیز باشید. جزیره ی رها شده

 بازی Volcanoids

را به خانه ی خود تبدیل کنید. دشمنان مکانیکی که سبب انفجارهای آتشفشانی هستند را نابود کرده و با استفاده از قطعات آنها، پایگاه خود را گسترش دهید. سپس با ارتقاء تکنولوژی های خود می توانید با دشمنان قدرتمندتر مبارزه نمایید.البته برای گسترش پایگاه و ارتقاء تکنولوژی های خود، می توانید از منابع موجود در جزیره نیز استفاده کنید. اما مراقب باشید که در هر قسمت از این جزیره ی رها شده، دشمنی قدرتمند کمین کرده است.این بازی دارای گرافیکی بالا و خوش رنگ و لعاب بوده، و بافت و انیمیشن های به کار رفته در آن از سطح بالایی برخوردار هستند. همچنین موسیقی های این عنوان کاملا با جو خطرناک جهان بازی سازگار بوده و به لطف پیاده سازی صحیح عناصر سبک بقا، طرفداران سبک پیشرو از این عنوان لذت خواهند برد.
نام: Volcanoids
حجم فایل: 2.28 گیگابایت
شرکت سازنده: Volcanoid
تاریخ انتشار: 2019
امتیاز استیم: 9
ورژن: v1.24.515.0
نسخه: Early Access
آپدیت: 2021
زبان: انگلیسی
فرمت فایل: exe
پلتفرم: ویندوز
سبک بازی: اکشن ، شبیه ساز
امکان استفاده بصورت آنلاین: ندارد
منتشر کننده: Volcanoid
رمز فایل: www.download.ir

Volcanoids v1.24.515.0 - Early Access

Volcanoids is a first-person game steampunk shooter. It unfolds on the territory of the once flourishing civilization, where humanity is destroyed by artificial intelligence. The robots that rule this world use multiple volcanoes for energy. And the protagonist who has returned home is perplexed, and tries to repulse the invaders.To do this, you can use their own technologies: for example, steal one of their machines used for drilling the earth, customize and improve it. But you should beware of numerous enemies, which are located not only on the surface.

لینک دانلود