دانلود بازی We Happy Few – Roger & James in They Came From Below

We Happy Few – Roger & James in They Came From Below

دی ال سی بازی We Happy Few و اولین قسمت از سیزن پس آن می باشد و داستان جدیدی را روایت می کند که در آن جیمز و راجر بازگشته اند . شهر ولینگتون ولز در برابر تعداد زیادی روبات کشنده محاصره شده است ، البته این تنها تهدید برای شما نیست . در

بازی We Happy Few – Roger & James in They Came From Below

شما در نقش راجر قرار می گیرید و همراه با دوستانتان جیمز همراه می شوید تا دکتر فارادی را پیدا کنید . شما باید در یک آزمایشگاه بسیار وسیع در زیر زمین به جست و جو و اکتشاف بپردازید و منبع اصلی این روبات های مهاجم را قبل از این که دیر شود و اتفاق بدی بیفتد ، پیدا کنید . این دی ال سی محتویات نسبتا زیاد جدیدی را به بازی اضافه می کند که تجربه ی آن برای طرفداران می تواند جالب باشد . داستان این عنوان از داستان های کلاسیک علمی تخیلی الهام گرفته است و شامل پیچش های جذابی می شود . آزمایشگاه مخفی دکتر فارادی شامل اسرار جالبی است و بخش اصلی ماجراجویی های شما در آن شکل می گیرد . یک سری اسلحه و تجهیزات جدید در این دی ال سی وجود دارند که شما برای مقابله با دشمن ها می توانید از آن ها استفاده کنید ، وسایلی مانند دستگاه کندی زمان که با هوشمندی می توان از آن استفاده های خیبی خوبی کرد . بر خلاف داستان های قبلی ، زمان در این بازی بسیار اهمیت دارد و شما باید بر روی ماموریت اصلی خود متمرکز باشید و آن را در کمترین زمان ممکن انجام دهید ، زیرا که زمانتان محدود است و هیچ زمانی برای ساخت و ساز ، غذا خوردن یا خوابیدن و استراحت کردن وجود ندارد . یک سری باس فایت جدید نیز در این عنوان وجود دارند که نحوه ی مبارزه با آن ها نسبت به بازی اصلی فرق دارد و شما باید از روش های جدیدی برای شکست دادن آن ها استفاده کنید .
نام: We Happy Few - Roger & James in They Came From Below
حجم فایل: 10.8 گیگابایت
شرکت سازنده: Compulsion Games
تاریخ انتشار: 2019
امتیاز استیم: 9
نسخه: CODEX
زبان: انگلیسی
فرمت فایل: iso
پلتفرم: ویندوز
سبک بازی: اکشن - ماجرایی
امکان استفاده بصورت آنلاین: ندارد
منتشر کننده: Gearbox Publishing
رمز فایل: www.download.ir

We Happy Few – Roger & James in They Came From Below - CODEX

In the first piece of handcrafted Season Pass content, James & Roger return in an all-new We Happy Few story. Wellington Wells stands besieged by a robot uprising, but the mechanized menace isn't the only thing threatening to tear our pair apart. Play as Roger and team up with your boyfriend James to Find Dr. Faraday, explore a vast underground laboratory, and discover the source of the robot invaders before it's too late!

لینک دانلود