دانلود بازی Clue The Classic Mystery Game Egyptian Adventure – PLAZA

به روز رسانی :

1397/06/04 آپدیت جدید اضافه شد.

Clue/Cluedo یک بازی جذاب کلاسیک است که دارای سبک راز آلود می باشد. این بازی درون یک عمارت بزرگ و با شکوه انجام می شود که در آن یک قتل ناجوانمردانه اتفاق افتاده است. درون این عمارت گروهی از افراد مختلف وجود دارد که هر کدام می توانند مظنون این قتل باشند. اما چه کسی و چگونه این عمل ناپسند را انجام داده است؟ شما باید در این بازی با افرادی نظیر: Join Scarlett, Mustard, Peacock, Green, Orchid و Plum در شب قتل همراه شوید و در عمارت Tudor به دنبال فرد قاتل بگردید. “من فکر می کنم خانم اسکارلت مسئول این قتل باشد و با طناب در اتاق کار این عمل را انجام داده است؛ شما چطور؟”

سایر مشخصات بازی: بازی Clue/Cluedo دارای گیم پلی بسیار جذاب و محیط تماشایی می باشد. شما می توانید این بازی را به صورت تک نفره در برابر هوش مصنوعی سیستم انجام دهید. این بازی قابلیت اجرا به صورت آنلاین تا حداکثر 6 بازیکن را برای شما فراهم می کند. شما همچنین می توانید در فضای کاملا خصوصی با دوستان خود به صورت آنلاین بازی کنید و ادامه ی داستان را بر روی دستگاه های مختلف نظیر اندروید و iOS نیز انجام دهید. این بازی ساعت های هیجان انگیز و سرگرم کننده ای را برایتان رقم می زند و هوش و استعداد کارآگاهی شما را مورد آزمایش قرار می دهد. در ادامه می توانید سایر مشخصات بازی را مشاهده کنید.

*دقت کنید که این بازی بر روی سیستم های 32 و 64 بیتی قابل اجراست*

*این بازی به صورت آفلاین و آنلاین نیز قابل اجرا می باشد*

Clue/Cluedo: The Classic Mystery Game center

مشخصات بازی :نام بازی : Clue/Cluedo: The Classic Mystery Gameپلتفرم : PCزبان : انگلیسیسال انتشار : می 2018شرکت سازنده : Marmalade Game Studioمنتشر کننده : Marmalade Game Studioسبک بازی : استراتژی، Casualنوع فایل: ISOلینک مرتبط : STEAM

Clue/Cluedo: The Classic Mystery Game

لینک دانلود