تبلیغات
تبلیغات

دانلود MURDER BY NUMBERS COLLECTOR’S EDITION – DARKSiDERS

MURDER BY NUMBERS COLLECTOR’S EDITION

درباره یک بازیگر به نام هانر میزاراشی است که در سال 1996 در یک شبکه تلویزیونی ژاپنی نقش یک کارآگاه را بازی می کرده است . به دلیل عدم موفقیت نمایش او ، رئیسش او را از شبکه اخراج می کند و برنامه او را متوقف می کند ، درست بعد از اینکار رئیسش به شکل مرموزی به قتل می رسد و میزاراشی متوجه می شود که همه اتهامات به سمت او نشانه رفته و همه او را قاتل می دانند . به همین خاطر به دستیارش که یک ربات است از آنجا فرار می کند و متوجه می شود که یک پرونده قتل واقعی در دستش است که باید حتما آن را حل کند تا بی گناهی خودش را ثابت کند . بعد از رفتن میزاراشی و رباتش اسکات ، قتل های تلویزیونی ادامه پیدا می کند . بدین ترتیب میزاراشی متوجه وخامت اوضاع می شود و تصمیم می گیرد که پرونده را هر چه سریع تر حل کند . در بازی MURDER BY NUMBERS COLLECTOR’S EDITION شما باید به میزاراشی کمک کنید تا سرنخ ها را پیدا کند ، معماها را حل کند ، خود را از تمامی قتل ها تبرئه کند و قاتل واقعی را پیدا کنید . شما فرصتی دارید تا در یک بازی با سک معمایی و ماجرایی ایفای نقش کنید و از بسیاری از افراد عجیب و غریب بازجویی کنید تا شاید راز این قتل ها را پیدا کنید . آهنگسازی این بازی توسط ماساکازو سوگیموری است که در صنعت آهنگسازی بازی به نام و مشهور است . امکانات

بازی MURDER BY NUMBERS COLLECTOR’S EDITION

بدین شرح است : اضافه شدن 30 قطعه موسیقی از آهنگساز معروف سوگیموری ، یک کتاب هنری 60 صفحه ای با فرمت PDF که توصیفی از شخصیت ها و اطلاعات آنها را در خود جای داده است ، 3 تصویر پس زمینه با کیفیت بالا برای استفاده علاقمندان به بازی و … . 
نام: MURDER BY NUMBERS COLLECTOR'S EDITION
حجم فایل: 1.02 گیگابایت
شرکت سازنده: Mediatonic
تاریخ انتشار: 2020
امتیاز استیم: 8
نسخه: DARKSiDERS
زبان: انگلیسی ، ژاپنی
فرمت فایل: exe
پلتفرم: ویندوز
سبک بازی: معمایی ، ماجرایی
امکان استفاده بصورت آنلاین: ندارد
منتشر کننده: The Irregular Corporation
رمز فایل: www.download.ir

MURDER BY NUMBERS COLLECTOR'S EDITION - DARKSiDERS

Los Angeles, 1996. Honor Mizrahi was just an actress on a hit TV detective show. But when her boss ends up dead just minutes after he fires her, she finds herself starring in her own murder mystery. Teaming up with SCOUT, a reconnaissance robot thrown away after a mysterious incident, she sets out to clear her name - and a new detective duo is born .

لینک دانلود