دانلود آموزش یوگا Udemy – Sounds True Presents The Yoga of Awakening

Udemy Sounds True Presents The Yoga of Awakening

یک آموزش یوگا عمیق در بهبود انرژی و احساسات خود. این دوره ، توسط مربی و رهبر معنوی مشهور یوگا Seane Corn ، شما را به ابعاد عمیق تر یوگا راهنمایی می کند. شما توانایی منحصر به فرد و گسترده خود و همچنین ظرفیت اتصال ، توانمند سازی و آگاهی خود را کشف خواهید کرد. همانطور که از یک تمرین فیزیکی به یک تمرین پرتحرک پیشرفت می کنید از حالت های یوگا برای هماهنگی در ارتباط بدن و ذهن استفاده می کنید. به عبارت دیگر شما یک تمرین یوگا ایجاد خواهید کرد که نه تنها از نظر جسمی ، بلکه از نظر احساسی و انرژی نیز شما را درمان می کند. بدن و چاکراها را برای ایجاد یک اتصال قوی ذهن و بدن تراز کنید. یک تمرین یوگا برای بدن و ذهن ایجاد و عمیق کنید. هفت چاکراها را برای سلامتی احساسی و انرژی رفع انسداد کنید. ارتباط عمیقی با باطن خود ایجاد کنید. از یوگا برای تشویق بهبودی جسمی ، احساسی و انرژی استفاده کنید. Seane Corn این دوره Udemy Sounds True Presents The Yoga of Awakening را ایجاد کرده است تا به شما کمک کند قبل از اینکه به بدن پرانرژی خود بروید ، با بدن فیزیکی خود ارتباط برقرار کنید. شما با دروس پایه ای در یوگای جریان vinyasa شروع خواهید کرد. همانطور که با این روش قدیمی بنیادی ایجاد می کنید ، تنش را آزاد کرده و ارتباط ذهن و بدن خود را تعمیق می بخشید. پس از استفاده از مزایای یک تمرین بدنی ، از یوگا به عنوان دروازه ای به چاکراهای خود (هفت مرکز انرژی در بدن) برای بهبود انرژی استفاده خواهید کرد. شما این دوره Udemy Sounds True Presents The Yoga of Awakening را با جریان بدن و ذهن Seane آغاز خواهید کرد تا بتوانید ژست های یوگا را از ابتدا بسازید. این اطمینان حاصل می کند که روند ایمن و موثر است. قبل از اینکه وارد یوگای جریان vinyasa شوید و یک تمرین در تمام سطوح را تجربه کنید با درس درمورد اوجایای پرانایاما بر تنفس مناسب تسلط خواهید داشت. پس از آماده شدن ، به درس هایی درباره چگونگی تعمیق بیشتر تجربه یوگا خود ادامه خواهید داد و همچنین این فرصت را خواهید داشت که با یک تمرین پیشرفته حرکت کنید. بعد از اینکه جریان بدن و ذهن را کامل کردید ، می توانید به قسمت جریان چاکرای دوره Udemy Sounds True Presents The Yoga of Awakening بروید. در این مرحله ، شما آماده خواهید بود که به پیوند ذهن و بدن که قبلاً برقرار کرده اید عمیق تر شوید. شما در مورد چاکراها ، نحوه جذب و انعکاس اطلاعات و همچنین تأثیر آنها بر سلامتی یاد خواهید گرفت. وقتی هفت چاکرای شما مسدود شود ، احساس عدم تعادل و ناخوشی خواهید کرد ، بنابراین با نحوه باز کردن و متعادل سازی هر چاکرای برای سلامتی جسمی و احساسی مقابله خواهید کرد. با اتمام این دوره درک کاملی از ارتباط بین ذهن و بدن و همچنین تاثیری که افکار شما بر سلامتی شما دارند ، خواهید داشت. خواهید فهمید که هیچ جدایی بین جسم و ذهن وجود ندارد و شما می دانید که چگونه با دیدن افکار خود ، تراز کردن چاکراها و اجازه دادن فراوانی به زندگی خود ، خود را درمان کنید.
 • آنچه خواهید آموخت :
 • یک جریان یوگای وینیاسا را تمرین می کنید که بدن را تقویت می کند ، تنش را آزاد می کند و یک ارتباط روان و بدن را برقرار می کند.
 • برای بازگرداندن سلامتی در سطح احساسی و پرانرژی ، هفت چاکرا را رفع انسداد و تعادل کنید.
 • این دوره آموزشی رای چه کسانی است :
 • هر کسی که مایل به ایجاد یک تمرین یوگای شفابخشی باشد یا تمرین موجود خود را به سطح جدیدی برساند.
 • هر کسی که بخواهد فراتر از تمرین بدنی یوگا برود ، در مورد چاکراها و روشهایی که می تواند به خود در بهبود عاطفی و انرژی کمک کند ،
 • بیاموزد.
 
 • What Will I Learn?
 • Practice a vinyasa yoga flow that will strengthen the body, release tension, and establish a healing mind-body connection.
 • Unblock and balance the seven chakras for restoring wellness on an emotional and energetic level.
 • Requirements
 • There are no requirements to take this course. All you have to do is set aside some time to practice the lessons so you can heal on
 • physical, emotional, and energetic levels.

Udemy-Sounds-True-Presents-The-Yoga-of-Awakening-Screen

نام: Sounds True Presents The Yoga of Awakening
حجم فایل: 11.7 گیگابایت
شرکت سازنده: Udemy
تاریخ انتشار: 1399/12/01
کیفیت: 720p
زیرنویس: ندارد
زبان: انگلیسی
مدت زمان پخش: 14 ساعت
فرمت فایل: MP4
تاریخ تولید: 2021
رمز فایل: www.download.ir
لینک دانلود